۶۰ هتل جدید در جزیره کیش در حال احداث است

انتهای پیاممنبع

ایسنا/لرستان دبیرکل انجمن سرمایه‌گذاران و کارآفرینان جزیره کیش گفت: ۶۰ هتل جدید در جزیره در حال احداث است.

محمد حسین جناب مدیرکل دفتر جذب سرمایه‌گذاری و اشتغال استانداری لرستان نیز در این نشست گفت: لرستان با ظرفیت‌های کم نظیر در حوزه‌های مختلف به خصوص گردشگری از حضور سرمایه‌گذاران بخش خصوصی استقبال و نهایت همکاری و تعامل را خواهد داشت.
 
وی با بیان اینکه اولویت‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری لرستان را به صورت مکتوب در اختیار انجمن سرمایه‌گذاران کیش قرار خواهیم داد افزود: از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی دعوت می‌کنیم با حضور در لرستان و آشنایی با ظرفیت‌های مختلف استان بخصوص حوزه گردشگری نسبت به سرمایه‌گذاری در این استان اقدام کنند.

محسن قریب در نشستی با مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان که امروز در محل اداره کل برگزار شد، به ظرفیت‌های گردشگری و رشد سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در این جزیره بخصوص در بخش گردشگری اشاره و اظهار کرد: در حال حاضر بیش از ۱۰۰ سرمایه‌گذار اصلی در جزیره کیش فعالیت‌های چشگیری در حوزه‌های مختلف انجام داده‌اند که تاثیر بسیار زیادی در جذب گردشگران و در نتیجه توسعه و اشتغال در این منطقه داشته است.

دبیرکل انجمن سرمایه‌گذاران و کارآفرینان جزیره کیش با اشاره به راه‌انداری ترمینال جدید فرودگاه جزیره کیش گفت: با راه‌اندازی این ترمینال تا پایان امسال، سالانه ۶ میلیون نفر می‌توانند با حضور در جزیره کیش از جاذبه‌های گردشگری این منطقه بازدید کنند.

قریب بیان کرد: به زودی یک گروه از سرمایه‌گذاران جزیره کیش برای بازدید از ظرفیت‌های لرستان در حوزه های مختلف ه خصوص حوزه گردشگری به این استان سفر خواهند داشت تا زمینه‌های سرمایه‌گذاری در این استان را مورد بررسی قرار دهند.

وی به وجود ۵۰ هتل با ظرفیت ۱۸ هزار تخت در جزیره کیش اشاره کرد و افزود: ۶۰ هتل جدید در جزیره در حال احداث است که همگی توسط سرمایه گذاران بخش خصوصی ساخته خواهند شد.