۱۰ جاذبه گردشگری برتر در اندونزی

سیمرو بلندترین کوه در جاوا و همچنین یکی از فعالترین آتشفشانهای اندونزی است. پارک ملی برومو تنگر سیمرو بهترین برای مناظر بسیار جذاب آن ازدهانههای آتشفشانی باستانی گسترده و دستهای از آتشفشانهای زیبا که از آن پدید آمده، شناخته شده است. راجا آمپات (چهار پادشاهان) در خارج از راس شمال غربی جزیره گینه نو واقع شده است، که این مجمع الجزایر شامل بیش از ۱۵۰۰ جزیره کوچک است. در بزرگترین مجمع الجزایر جهان، سواحل نقش عمدهای را دارند. با ۱۸۳۳۰ جزایر که ۶۰۰۰ از آنها مسکونی است، اندونزی بزرگترین مجمع الجزایر در جهان است. خزندگان آزادانه در سراسر جزایر پرسه میزنند، و بازدید کنندگان بر تجربه راهنمای تور برای دیدن و امن نگه داشتن آنها تکیه میکنند. حیات وحش شامل گیبون، میمون ماکاک، پلنگ ابری، خرس آفتاب، پیتون، تمساح و معروف ترین آنها اورانگوتان است. این پارک یک قسمت اکوتوریسم محبوب، با بسیاری از شرکتهای تور محلی ارائه دهنده تور قایقی چند روزه برای مشاهده حیات وحش و بازدید از مراکز تحقیقاتی است. منطقه شمال جزیره توسط آتشفشان عظیمی از گونانگ رینجانی تحت سلطه است، و کوهپیمایی تا آنجا کمترین بخش از دلیل بسیاری از گردشگران برای بازدید از لومبوک است. گذشته از بالی و لومبوک که شناخته شده هستند، بسیاری دیگر از سواحل فوق العاده در مکانهایی خارج از این دو مورد نیز وجود دارد.

ترکیبی از مردم صمیمی، یک فرهنگ باشکوه بصری القا شده با سواحل دیدنی و جذاب با موجسواری و غواصی عالی بالی را تبدیل به محبوبترین مقصد توریستی در اندونزی کرده است. یوگیاکارتا یک شهر شلوغ با ۵۰۰۰۰۰ جمعیت و محبوبترین مقصد توریستی در جاوا به دلیل نزدیکی آن به معابد معروف بروبودور و پرامبانان است. یوگیاکارتا در یکی از مهمترین بخشهای زلزله خیز جاوا قرار دارد و به این ترتیب بارها و بارها توسط زلزله و فوران آتشفشان ضربه دیده است. این کشور مجمع الجزایری است که برخی از بزرگترین اثرات به جامانده از جنگلهای استوایی در جهان را دارد، و همچنین خانهی چندین نقطه شیرجه و غواصی زیبا است. اندونزی خانهی ۱۶۷ آتشفشان فعال است که به مراتب بسیار بیشتر از هر کشور دیگری است. در سال ۲۰۰۶ زلزله به بیش از ۳۰۰۰۰۰ خانه را آسیب زد در حالی که در سال ۲۰۱۰ آتشفشان در نزدیکی کوه مراپی فوران کرد و گدازههای آن به روستاهای اطراف رسید. جزیره طولانی فلورس در شرق سومباوا و در غرب لمباتا در سوندای قرار گرفته است که مجموعهای از مناظر طبیعی و فرهنگی را ارائه می دهد.معروفترین جاذبه در فلورس دهانه آتشفشان کلیموتو است، که دارای سه دریاچه تغذیه شده توسط گاز آتشفشانی است که با توجه به میزان اکسیداسیون در آب تغییر رنگ میدهند.

فلورس همچنین دارای یک صنعت اکو توریستی در حال رشد است، که در آن مسافران می توانند از روستاهای سنتی بازدید کنند، با خانوادههای محلی بمانند و به فعالیتهایی مانند تماشای پرندگان و کوه پیمایی بپیوندند. بزرگترین تشییع جنازهها معمولا در ماههای فصلهای خشک ژوئیه و اوت برگزار می شود، اما تشییع جنازه در طول سال وجود دارد. اگر با خانواده به شهر محمود آباد سفر کرده اید و به دنبال جایی می گردید که هم خودتان از گردش لذت ببرید و هم فرزندانتان، می توانید سری به پارک ساحلی شهرداری بزنید. با انتخاب فوق العاده از راهنوردیها به قلب جنگل، ماجراجوییهای وایتواتر و برخی از بهترین فرصتها برای دیدن اورانگوتان وحشی در جهان، بوکیت لاوانگ یک مقصد باارزش برای بازدید است. سه جزیره گیلی در سواحل شمال غربی محبوبترین مقصد ساحل است. پارک ملی کومودو همچنین به عنوان یک مقصد غواصی در سطح جهانی معروف است. متاسفانه قطع غیر قانونی درختان و پاکسازی جنگل برای استفاده کشاورزی یک تهدید عمده برای پارک است. هدف اصلی حفظ کاهش جمعیت اورانگوتانها به علت شکار و جنگل زدایی است.

در اینجا یک مرکز بازپروری برای اورانگوتانها در سال ۱۹۷۳ تاسیس شد. پس از مرگ بدن فرد – اغلب برای چندین سال – تا زمانی که مراسم تشییع جنازه واقعی که میتواند برای چند روز به طول انجامد، نگه داشته میشود. خود شهر یک مرکز هنر و آموزش دارد که یک خرید خوب و طیف وسیعی از امکانات توریستی را ارائه مدهد. تروجاییها برای خانههای سقف شیبدار عظیم شناخته شده به عنوان تانگکونان و مراسم تشییع جنازه های دیدنی و جذاب اما وحشتناک خود معروف میباشد. لومبوک اغلب با نزدیک ترین همسایه خود یعنی بالی مقایسه میشود. این جزیره همان نوع سواحل زیبا و مناظر آتشفشانی که در بالی وجود دارد را با تجارت کمتر و جمعیت کمتری دارد که از آن یکی از بهترین مکانها برای بازدید در اندونزی ساخته است. این محل یک چشم انداز متنوع، خط ساحلی ناهموار، سواحل گرمسیری، تراسهای برنج سرسبز و دامنه کوه آتشفشانی را که همه یک پس زمینه زیبا برای فرهنگ رنگارنگ، عمیقا معنوی و منحصر به فرد هندوی آن است را ارائه میدهد. این پارک پس از دو کوه، کوه سیمرو، کوه برومو و مردم تنگر که ساکن منطقه هستند نامگذاری شده است. این پارک یک استراحتگاه مناسب برای گردشگران و طبیعتگردان است.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مجله خبری kojaseir وب سایت خود باشید.