وزیر کشور: امنیت ما نسبت به اروپا بهتر است/ گردشگران نگران نباشند

وزیر کشور گفت: ما مشکل امنیتی نداریم، البته گاهی یک مساله را در کشور ما بزرگ جلوه می‌دهند، این مسائل به طور طبیعی در کشورهای دیگر هم وجود دارد و فراوان است، آنها مسائل و مشکلات خود را بزرگ نمی‌کنند، ولی در کشور ما یک مساله کوچک خیلی بزرگ می‌شود.

بیشتربخوانید

مسائل خود را کوچک و مشکلات ما را بزرگ‌نمایی می‌کنند!

احمد وحیدی در گفت‌وگو با خبرنگار گردشگری ایرنا درباره امنیت به عنوان زیرساخت گردشگری و تامین آن برای گردشگران خارجی گفت: امنیت در کشور ما بسیار خوب است، حتی در مقایسه با کشورهای اروپایی امنیت ما چه بسا بهتر است.

به گزارش خبرنگار گردشگری ایرنا، سال‌هاست دستگاه تبلیغی رسانه‌ای بیگانه، سیاست ایران‌هراسی را در افکار عمومی جهان ترویج می‌کند، سیاست نخ‌نمایی که تلاش می‌کند از ایران تصویری نا امن و سیاه در جهان ثبت کند، سیاستی که قطعا در بازار گردشگری به نفع رقیبان منطقه‌ای و جهانی خواهد بود. عجیب نیست که وقتی آمارها رشد گردشگر خارجی در ایران را نشان می‌دهد بلافاصله بسته‌های تبلیغاتی ضد ایرانی و ایران هراسی در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، روند افزایشی به خود می‌گیرد.

گردشگری ابزاری موثر در مقابله با ایران‌هراسی است

وی کشور گفت: آنچه که دیگران در قالب ایران‌هراسی تلاش کرده و بیان می‌کنند تا از آمدن گردشگر به ایران جلوگیری کنند، حرف‌های بی‌منطق و نا صحیح است.

وحیدی تصریح کرد: در هر حال امنیت ما خیلی خوب است و گردشگران در سفر به ایران هیچ نگرانی نداشته باشند.منبع

وزیر کشور: امنیت ما نسبت به اروپا بهتر است/ گردشگران نگران نباشند