وزیر میراث فرهنگی وارد استان مرکزی شد

ادای احترام به مقام شامخ شهدای روستای دو دهک، بازدید از کاروانسرای دو دهک دلیجان، شهر تاریخی نراق، غار چال نخجیر، افتتاح از مجتمع گردشگری رونیکا، افتتاح بازارچه صنایع دستی شهر نیم‌ور و بازدید از مجتمع گردشگری نور و سرچشمه محلات از برنامه های وی در شهرستان محلات و دلیجان است.

دیدار با آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان، بازدید از بازار تاریخی اراک، بازارچه صنایع دستی قنبری و موزه چهارفصل، پروژه در حال احداث موزه بزرگ، کویر میقان، روستای هزاوه و خانه تاریخی امیرکبیر و دره گردو از برنامه های وزیر میراث فرهنگی در روز دوم سفر وی به استان مرکزی است و در پایان با سفر به تفرش از امامزاده فَم و شهر زیرزمینی و دستکن های تاریخی این شهر، بازدید می کند.

ایسنا/مرکزی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در قالب سفری دو روزه برای بازدید از اماکن تاریخی و فرهنگی و گردشگری، وارد استان مرکزی شد.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی عصر دهم آذرماه، با حضور در شهرستان خمین، از ارگ تاریخی میشیجان، بیت تاریخی امام راحل، قلعه سالار محتشم بازدید می کند و بازدید از روستای تاریخی انجدان و برگزاری نشست با فعالین حوزه گردشگری استان از دیگر برنامه های وی در روز نخست سفر به شمار می رود.

انتهای پیاممنبع

عزت الله ضرغامی، امروز پنجشنبه دهم آذرماه، در جریان سفری دو روزه، برای بازدید از تاسیسات گردشگری و اماکن تاریخی و فرهنگی استان مرکزی، وارد شهرستان دلیجان شد.