میز خدمت با حضور نماینده وزیر میراث‌فرهنگی در کرمانشاه برگزار می‌شود«محمدرضا سهیلی» روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: میز خدمت دریافت و رسیدگی به درخواست‌های مردمی با حضور نماینده تام‌الاختیار وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در راستای اجرای اهداف و برنامه‌های دولت مردمی، برگزار می‌شود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کرمانشاه افزود: تمام هم استانی‌ها می‌توانند با مراجعه به اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کرمانشاه به نشانی کرمانشاه، بلوار شهید بهشتی، جنب جنب پارک شاهد درخواست‌های خود را در سه حوزه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مطرح کنند.

سهیلی اظهار کرد: در این ارتباط مردمی، «میثم آسوپا» مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به‌عنوان نماینده تام‌الاختیار وزیر از ساعت ۸ تا ۱۸ روز چهارشنبه ۲۳ و پنجشنبه ۲۳ خردادماه ۱۴۰۱ پاسخ‌گوی مردم خواهد بود.

وی افزود: این اقدام ارزشمند وزارت خانه در راستای تسریع در رسیدگی به مشکلات هم استانی‌های عزیز صورت گرفته است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کرمانشاه در خاتمه تصریح کرد: این فرصت مناسبی است تا برخی از مشکلات که نیازمند دستور ویژه از مرکز است دستورات لازم اخذ شود.منبع