مهلت چهارمین همایش ملی ایران‌شناسی استان‌ها تمدید شد

انتهای پیاممنبع چهارمین همایش ملی ایران‌شناسی استان‌ها «تاریخ، فرهنگ و هنر استان‌ کهگیلویه و بویراحمد» توسط بنیاد ایران‌شناسی با هدف طرحِ فرصت علمی برای پژوهشگران حوزه علوم انسانی در زمینه نقد مطالعات و تحقیقات پیرامونِ تمدن و فرهنگ استان کهگیلویه و بویراحمد، شناسایی و معرفی جدیدترین یافته‌های پژوهشی در زمینه تمدن و فرهنگ استان و با همکاری شعبه‌ استانی کهگیلویه و بویراحمد، ۱۰ آبان‌ماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

مقالات برگزیده چهارمین همایش ملی ایران‌شناسی استان‌ها با عنوان «تاریخ، فرهنگ و هنر استان کهگیلویه و بویراحمد»، در کتاب مجموعه مقالات همایش چاپ شده و تمام مقالات در پایگاه‌های استنادی نمایه خواهند شد.

تاریخ برگزاری و مهلت ارسال مقالات به چهارمین همایش ملی ایران‌شناسی استان‌ها «تاریخ، فرهنگ و هنر استان کهگیلویه و بویراحمد» تمدید شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی بنیاد ایران‌شناسی، زمان برگزاری این همایش به دهم آبان‌ماه ۱۴۰۱ تغییر یافت. مهلت ارسال متن کامل مقالات (چکیده به همراه اصل مقالات) نیز تا پایان روز ۳۰ مهرماه تمدید شد.

محورهای این همایش «باستان‌شناسی و تاریخ استان‌ کهگیلویه و بویراحمد»، «فرهنگ استان‌ کهگیلویه و بویراحمد»، «جغرافیای استان‌ کهگیلویه و بویراحمد» تعیین شده است.