مهلت ارسال مقاله به چهارمین همایش ملی ایران‌شناسی تمدید شد

چهارمین همایش ملی ایران‌شناسی استان‌ها «تاریخ، فرهنگ و هنر استان‌ کهگیلویه و بویراحمد» توسط بنیاد ایران‌شناسی با هدف طرحِ فرصت علمی برای پژوهشگران حوزه علوم انسانی در زمینه نقد مطالعات و تحقیقات پیرامونِ تمدن و فرهنگ استان کهگیلویه و بویراحمد؛ و دیگر، شناسایی و معرفی جدیدترین یافته‌های پژوهشی در زمینه تمدن و فرهنگ استان و با همکاری شعبه‌ استانی کهگیلویه و بویراحمد، ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود. این همایش دارای فراخوان ارسال مقاله در سه محور با موضوع‌های: «باستان‌شناسی و تاریخ استان‌ کهگیلویه و بویراحمد»، «فرهنگ استان‌ کهگیلویه و بویراحمد»، «جغرافیای استان‌ کهگیلویه و بویراحمد» است.

مقالات برگزیده چهارمین همایش ملی ایران‌شناسی استان‌ها «تاریخ، فرهنگ و هنر استان کهگیلویه و بویراحمد»، در کتاب مجموعه مقالات همایش چاپ شده و کلیه مقالات در پایگاه‌های استنادی نمایه خواهند شد.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی بنیاد ایران‌شناسی، مهلت ارسال مقالات به چهارمین همایش ملی ایران‌شناسی استان‌ها، تاریخ، فرهنگ و هنر استان کهگیلویه و بویراحمد، به دلیل استقبال کم نظیر پژوهشگران تمدید و زمان برگزاری آن به ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۱ تغییر یافت. همچنین مهلت ارسال متن کامل مقالات (چکیده به همراه اصل مقالات) تا پایان روز ۳۰ مهرماه ۱۴۰۱ تمدید شد.

مهلت ارسال مقاله به چهارمین همایش ملی ایران‌شناسی تمدید شدمنبع