معمولا تورهای ترکیبی گرانتر هستند

نکته بعدی اینکه فصلها تقریبا در تمام کشور به یک شکل هستند، ولی مناطقی در این کشور با الگوهای آب و هوایی متفاوت هم به چشم میخورد؛ به طور کلی هیچ زمانی برای بازدید از تایلند را نمیتوانیم بگوییم بد است و اگر قصد دارید به این امید به تایلند بیایید که بعد از بازگشت به خانه، اثرات آفتاب و حتی برنزه شدن را بر روی پوست خود مشاهده نمایید، بهتر است ماههای جولای تا اکتبر (۱۰ تیر تا ۹ آبان) را برای سفر انتخاب کنید و در طول این ماهها، فصل بارندگیهای موسمی رو به اتمام است و آب و هوای تمام کشور، از چیانگ مای که همیشه سرد و مرطوب است گرفته تا بانکوک که همیشه طوفانی و در حال بارندگی میباشد در حال تغییر و رو به گرما میروند. در ضمن قسمتهایی از جنگلهای بارانی قدیمی توسط یک رشته کوه آهکی شگفتانگیزی در طول پارک ملی گسترده شده است. لازم به ذکر است جزیره مرجانی مذکور غیر قابل سکونت بوده و تمام مساحت آن برای امکانات تفریحی و رفاهی گردشگران در نظر گرفته شده و شما گردشگران میتوانند سوار بر قایق کف شیشهای از زیبایی این جزیره کلی لذت ببرند و در ضمن این جزیره یکی از شگفت انگیزترین نواحی برای غواصی بشمار میرود.

در ضمن جای تعجب هم ندارد، چرا که امکاناتی همچون پیشخدمت شخصی مترادف با خدماتی بی نقص و توجه کامل به جزئیات میباشد. عوامل متعددی بر قیمت تورها تاثیر میگذارند و قیمتها را با توجه به فاکتورهای متعددی میتوان پیش بینی کرد. پیش از این که پوکت پر از اقامتگاهها و هتلهای 5 ستاره بشود، هتل فوق العاده لوکس و بسیار زیبای Amanpuri وجود داشته و میتوان گفت این هتل تمامی استانداردهای هتلهای لوکس را داراست و همچنان یکی از بهترین هتلهای کل کشور هم بشمار میرود و در آخر اتاقها و محوطههای شیک و به دقت تزئین شده، آرامش و خاص بودن را انتقال میدهند. به جرات میتوان گفت این هتل رویایی و بی نظیر درست در سال 2008 میلادی همه رقبای خود در سراسر جهان را کنار زد و توسط مجله Conde Nast Traveler بهترین هتل دنیا لقب گرفته است. کشور تایلند درست در جنوب شرقی آسیا و منطقه هندو چین قرار گرفته است و اینکه مساحت این کشور 513.115 کیلومتر مربع میباشد و جالبه بدونید تايلند به كشور هزار معبد معروف است. پارک ملی خائو سوک در بزرگترین استان جنوب تایلند به نام سوراتانی قرار دارد و جایگاه وسیعترین جنگلهای بکر و بی نظیر جهان بشمار میرود.

این پارک برای آن دسته از علاقه مندانی است که ترجیح میدهند در زیباییهای طبیعت کشور تایلند غرق شوند و آرامش را در این نواحی به خود هدیه دهند. آژانسهایی که پروازها را چارتر کرده باشند در صورتی که ظرفیت مسافران تکمیل نشده باشد، پرواز را با قیمت کمتری به مسافرانشان با آفرهای ویژهای ارائه میدهند. با توجه به همه این موارد، در حال حاضر قیمت تور تایلند بسته به نوع پرواز و هتلی که انتخاب میکنید بازهای در حدود 6 تا 9 میلیون تومان را در بر میگیرد. همچنین در تابستان هوا گرمتر از حد معمول میشود و نوامبر تا فوریه خنکترین ماههای سال هستند، در این مدت باران کمتری نسبت به باقی زمانها باریده و نیز برای انتخاب زمانی مناسب برای رفتن با تور تایلند، حذف گزینه فصل بارندگی (جولای تا اکتبر) احتمالا بهترین تصمیم جهت اقدام خرید تور این کشور میباشد. وقتی قرار باشد از چند شهر بازدید کنید، هزینهها بیشتر میشوند.

اگر چه اكثريت آنها بودايی و اقليتی مسلمان هستند و مسلمانان عمدتا در جنوب کشور متمرکز و بيشتر آنان دارای مذهب شافعی بوده و اقليت شيعه نيز در استانهای جنوبی و مرزی و در بانکوک متمرکز هستند. بستگی دارد و شما مسافران عزیز این امکان را دارید برای داشتن سفری ارزان قیمت به این کشور تورهای لحظه آخری تایلند را از وب سایت ما خریداری نمایید. ضمنا از آنجایی که سفر با تور تایلند نیاز به اخذ ویزا دارد و شاید با خودتان فکر کنید پس نمیتوانید از تورهای لحظه آخری تایلند استفاده کنید ولی نگران نباشید چرا که مجموعه ما به راحتی برای شما ویزای فوری تایلند را خواهد گرفت فقط کافیست که مراحل سفرتان را به ما بسپارید. این را هم همیشه به یاد داشته باشید همیشه ارزانترین قیمت تور نمیتواند دلیل بر بهتر بودن آن پکیج مسافرتی باشد، بعضی از آژانسهای هواپیمایی با ارائه تور ارزانتر و بی کیفیت فقط باعث هدر رفتن سرمایه و زمان شما میشوند پس همیشه هوشمندانه رفتار کنید و در آخر مجموعه ما در بالای همین صفحه قیمتهای مختلفی برای تورهای این مقصد را خدمت شما ارائه کردهاند تا با توجه به بودجه مورد نظرتان، بهترین انتخاب تور را داشته باشید. جزایر سیمیلان جزو زیباترین و بهترین جزایر تایلند بشمار میرود که متاسفانه یا خوشبختانه بسیاری از توریستها از وجود آن شاید بی مجله خبری kojaseir خبر باشند.