ضرغامی: بسته‌بندی باید در صنایع دستی مورد توجه قرار گیرد

مهندس سید عزت‌الله ضرغامی، وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در این بازدید بر استفاده از بسته‌بندی‌های زیبا در فروش و صادرات صنایع‌دستی تاکید کرد.

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اضافه کرد: «بسته‌بندی محصولات صنایع‌دستی باید از زیبایی و دوام برخوردار باشد، به گونه‌ای که وقتی محصول داخل بسته را استفاده کردیم، امکان این را داشته باشیم که از بسته‌بندی آن مجددا استفاده کنیم.»

به گزارش ایسنا، در این بازدید که امروز – شنبه – ۸ مرداد ۱۴۰۱ انجام شد، مریم جلالی، معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور نیز حضور داشت.

او در بازدید از این نمایشگاه با اشاره به اهمیت بسته‌بندی در تولید، فروش و صادرات صنایع‌دستی گفت: «موضوع بسته‌بندی از اهمیت بالایی برخوردار است و حتما این موضوع در حوزه صنایع‌دستی باید مورد توجه جدی قرار گیرد.»

انتهای پیاممنبع

نمایشگاه طرح‌های تخصصی بسته‌بندی صنایع‌فرهنگی در محل ساختمان مرکزی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی برپا شده که امروز وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به «موضوع بسته‌بندی» از این نمایشگاه بازدید کرده است.

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از نمایشگاه تخصصی بسته‌بندی صنایع‌دستی که در محل ساختمان مرکزی این وزارتخانه برگزار شده است، بازدید کرد.