دانلود مقالات ISI درباره گردشگری یا توریسم + ترجمه فارسی

پس از گردشگری در شهر ایلام، با 3 ساعت و 55 دقیقه رانندگی خود را در شهر لرستان خواهیم یافت. پیشنهاد بعدی ما در بین جاذبه های گردشگری غرب کشور در شهر همدان، گنبد علویان می باشد که مدت زمان لازم برای رسیدن به این مکان تاریخی از حمام قلعه، 11 الی 15 دقیقه به صورت پیاده می باشد. چنان چه پس از دیدن مسجد شافعی، قصد گشت و گذار در یکی از معادن زیبایی های کشور ایران را کردید، با 14 تا 20 دقیقه رانندگی خود را به باغ گل ها برسانید. اهل سنت در این استان این مسجد را به عنوان محل عبادت خود برگزیده اند. گردشگران در هر آب و هوایی از سال به این منطقه سفر کنند، شاهد جامه ی زیبا و مخصوص آن فصل بر تن این منطقه می باشند. نام این اثر زیبا در سازمان یونسکو به چشم می خورد. طی گذشت زمان که خیابان ها را گسترش دادند، این گسترش باعث به وجود آمدن چند سویه از این بازار شد که شامل راسته ی کردها، مسگر ها، زرگرها، بزارخانه و بازاری به نام توپخانه در یک سمت و تاریکه بازار و بازار اسلامی که مختص یهودیان است در سمت دیگر می باشد.

هدف از احداث این کانال ها در این منطقه، رسیدن آب به گوشه کنار لرستان در ادوار گذشته بوده است. این جاذبه، شهرت جهانی خود را در بین جاذبه های گردشگری تاریخی ایران و خارج از ایران، مدیون تزئیناتی است که با کاشی ها و طرح و نقش های بی مانند روی آن منقوش است. در ایران گردی در غرب ایران، یکی از جاذبه های غرب کشور که شهرت جهانی دارد را حتما در بین سایر مقاصد گردشگری و جاذبه های گردشگری غرب کشور خود بگنجانید. علاوه بر این چشم انداز ها، جاذبه های گردشگری جالب و خاطره سازش باعث بالا رفتن امتیاز این شهر در بین سایر شهرهای ایران شده است. در این صفحه تعداد 743 مقاله تخصصی درباره گردشگری یا توریسم که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. هر چند که در سالهای اخیر شامل هرگونه مسافرتی میشود که شخص به واسطه آن از محیط کار یا زندگی خود خارج شود. گردشگری یا توریسم (به انگلیسی: Tourism) به طور کلی به عنوان مسافرت تفریحی در نظر گرفته میشود. • گردشگری درمانی: برای بهرهگیری از آبهای گرم معدنی یا برای بهرهگیری از امکانات تشخیصی و درمانی کشورهای دارای این ظرفیت.

• گردشگری همایشی: برای شرکت در همایشها و بازدید از مناطق. در مورد قدمت این بنا می توان گفت که شخصی به نام حسین خان معین الرعایا در سال 1282 دست به ساخت این عمارت زده و بعد از او، فردی به نام حسن خان معین الملک، اقدامات لازم برای به سر انجام رساندن ساخت این بنای زیبا را انجام داده است. در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند. در مورد قدمت هگمتانه می توان به 3000 ساله بودن این منطقه اشاره کرد که تحت عنوان اولین پایتخت کشور ایران نیز شناخته می شود. تعدادی از افراد، محلی برای استراحت گردشگران تدارک دیده اند که با نام هتل لاله شناخته می شود. شهرهایی مانند هگمتانه در ایران، آتن در یونان، رم در ایتالیا از شهر هایی محسوب می شوند که بیشترین قدمت را در سراسر جهان به خود اختصاص داده اند. اگر مقصد گردشگری برای تعطیلات دیدن جاذبه های گردشگری غرب ایران است، خواندن این مقاله در مجله گردشگری همگردی کمک شایانی جهت لذت بیشتر در این سفر به شما خواهد کرد. ولی جای نگرانی ندارد، برای این که تجربه حضور در این مکان رویایی را داشته باشید، بومیان این منطقه کمک شایانی به شما در یافتن این آبشار به شما خواهند کرد.

چشم انداز این جاده به قدری رویایی و ناب است که شما را در آغوش خود کشیده و غرق خواهد کرد. می باشد که با توجه به عمر محدود انسان، نمی توان بودن در کنار تمام جاذبه های گردشگری غرب کشور را تجربه کرد. با داخل شدن به این مکان تاریخی به زمان قبل از حکومت ناصرالدین شاه سفر خواهید کرد و دوران قاجاریه برایتان تداعی خواهد شد. شهرت جاذبه های غرب کشور در این شهر به دلیل وجود نقش و رنگ های زیبا و تاریخی می باشد. با رسیدن به این منطقه، آنقدر غرق در رنگ و نقش ظروف و اجسام سفالی و سرامیکی و لعاب لالجین خواهید شد که متوجه گذر نصف روز خود نخواهید بود. با دیدن این جاذبه در شهر بیستون به زمان هخامنشیان خواهیم رفت. این 10 روز مدت زمانی است که از شهر تهران سفر کنید. گردشگری از بعد فرهنگی و اجتماعی نیز مهم است زیرا جوامع و کشورهای میزبان می توانند از طریق گردشگران به ترویج زبان، فرهنگ و رسوم اجتماعی شان بپردازند گردشگری گونههای گوناگونی نیز دارد: • گردشگری تفریحی: رایجترین نوع جهانگردی. • گردشگری مذهبی: زیارت و حج و سفرهای دینی بودائیان و هندویان و غیره. تصویری از ماچو پیچو، کشور پرو تاریخچه توریسم در اروپا به سفرهای زائران قرون وسطی برمیگردد.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مجله خبری kojaseir لطفا از صفحه ما بخواهید.