حذف وثیقه مشمولان غیرغایب برای شرکت در راهپیمایی اربعین

سرهنگ “مسعود همتی” اظهار کرد: کلیه  مشمولان غیرغایب مشتاق به زیارت عتبات عالیات و شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی در بازه زمانی ابتدای مرداد  تا ۲۵ شهریور می توانند مجوز خروج از کشور دریافت کنند.

معاون وظیفه عمومی انتظامی استان همچنین از الزام دریافت مجوز خروج از کشور برای مشمولان غیرغایب متقاضی شرکت در راهپیمایی اربعین خبر داد.

وی ادامه داد: مشمولان غیرغایب، دانش‌آموزان، دانشجویان و طلاب دارای معافیت تحصیلی معتبر می‌توانند بدون نیاز به سپردن وثیقه و به صورت اینترنتی از طریق سامانه sakha.epolice.ir مجوز خروج از کشور دریافت کنند.

انتهای پیاممنبع

همتی تصریح کرد: مجوز خروج از کشور برای شرکت در مراسم راهپیمایی اربعین حسینی برای مشمولان غیرغایب صادر می‌شود و مشمولانی که تعیین تکلیف خدمتی نشده‌اند، به عنوان مشمول غایب تلقی شده و امکان دریافت مجوز خروج از کشور را ندارند.

ایسنا/کرمانشاه  معاون وظیفه عمومی انتظامی استان کرمانشاه از حذف وثیقه مشمولان غیرغایب برای زیارت عتبات عالیات در راهپیمایی اربعین حسینی خبر داد. 

همتی با بیان اینکه اخذ مجوز خروج از کشور ضروری بوده، اما پرداخت وثیقه از مراحل حذف شده، یادآور شد: مشمولان و خانواده های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir و یاکانال سازمان در پیام رسان‌های داخلی(سروش، ایتا و روبیکا) به نشانی  khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

وی تصریح کرد: برابر ابلاغیه های صادره کلیه مشمولان غیر غایب که متقاضی سفر به کشور عراق جهت زیارت عتبات عالیات در ایام محرم و صفر هستند، باید حتما مجوز خروج از کشور بدون وثیقه را از سامانه sakha۰epolice.ir  دریافت کنند.