جدیدترینهای «جدول قیمت ۱۴۰۱»:

شهرهای گردشگری ترکیه بسیار زیاد هستند ولی برترین آن ها، استانبول، آنتالیا، مارماریس و آلانیا است. مصوبات امروز مجلس به شرح زیر است؛ سهم صندوق توسعه ملی از درآمدهای نفتی در سال ۱۴۰۱ تعیین شد نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان جلسه علنی نوبت عصر امروز ( یکشنبه) مجلس و بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه، بند الف تبصره ۱ لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور را بررسی کرده و آن را به تصویب رساندند. به گزارش اقتصاد آنلاین، پیرو اطلاعیههای مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۰ ، ۱۴۰۰/۱۱/۱۷ و ۱۴۰۰/۱۱/۲۱، به اطلاع متقاضیان ثبتنام و شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ در دورههای روزانه، نوبت دوم «شبانه»، نیمهحضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و همچنین رشتههای تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی که در مهلت تعیین شده (از تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۰ لغایت ۱۴۰۰/۱۱/۲۰) موفق به دریافت کدسوابق تحصیلی نگردیده یا به هر دلیل دیگر نتوانستند نسبت به ثبتنام در آزمون مذکور اقدام نمایند میرساند، مهلت مجدد برای ثبتنام از روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ تا روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۰۴ در نظر گرفته شده که متقاضیان میتوانند منحصراً از طریق درگاه اطلاعرسانی سازمان سنجش در این خصوص اقدام نمایند. یکی از پرطرفدارترین سایتهای فروش انواع تورهای گردشگری داخلی ویژه نوروز ۱۴۰۱ ، تاریخ رفت این تور ۲۸ و ۲۹ اسفند و به صورت هوایی می باشد و برای ۳شب اقامت در هتل ۲ ستاره نصیر الملک شیراز مبلغ ۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان و قیمت ۴شب اقامت مبلغ ۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین ، بر اساس توافق نامه سه جانبه؛ معاونت آموزش متوسطه، سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی و سازمان سنجش و آموزش کشور، جدول منابع و مآخذ طراحی سوالات آزمون سراسری ۱۴۰۱ مراکز آموزش عالی و دانشگاهها، به ادارات کل آموزش و پرورش استانها ارسال شد. به گزارش اقتصاد آنلاین، سفر به استانبول در نوروز حالوهوای دیگری دارد و استانبول مقصد اول بسیاری از گردشگران نوروزی است. مهمترین مقاصد داخلی در عید نوروز معمولا میزبان افرادی بسیاری است اما در میان بهترین مقاصد خارجی سفر در عید نوروز کمی اوضاع فرق می کند و می توان شهرهایی را پیدا کرد که هم شلوغی کمتری دارند و هم با هزینه کمتری میتوان به آنها سفر کرد. شورای نگهبان باید در نهایت مصوبات مجلس را تأیید کند. بر اساس قانون، کمیسیون تلفیق لایحه بودجه باید پس از بررسی بودجه دولت، مصوباتش را به صحن مجلس بیاورد و نمایندگان به مجله خبری kojaseir آنها رسیدگی کنند. به گزارش اقتصاد آنلاین، آیت الله سید ابراهیم رییسی روز یکشنبه در جلسه هیات دولت با تشکر از همه سازمانهای دولتی، نیروهای مسلح، صدا و سیما، خبرگزاریهای ملی و محلی و استانداران استانهای ساحلی برای پیگیری و اجرای دستور آزادسازی حریم دریاها، گفت: باید با طراحی صحیح بستر مناسبی برای تفریح سالم و نشاط مردم در سواحل ایجاد شود.

به گزارش اقتصادآنلاین، نشست علنی صبح امروز(چهار شنبه 4 اسفندماه) به ریاست محمدباقر قالیباف راس ساعت 8 و 11 دقیقه و با حضور 204 نفر از نمایندگان آغاز شد. این مطلب برایم مفید است بلی ۰ نفر این پست را پسندیده اند لینک کوتاه لینک کپی شد لایحه بودجه مجلس شورای اسلامی نشست علنی مجلس بودجه 1401 لایحه بودجه 1401 اخبار مرتبط پاسخ نیکزاد به شائبه حقوق ۸۰ میلیونی در مجلس تغییرات ساختاری بودجه چه بود؟ به گزارش اقتصادآنلاین، نشست علنی صبح امروز(سه شنبه 3 اسفندماه) به ریاست محمدباقر قالیباف راس ساعت 8 و 7 دقیقه و با حضور دو سوم نمایندگان آغاز شد. یکی از پرطرفدارترین سایتهای فروش انواع تورهای گردشگری داخلی ویژه نوروز ۱۴۰۱ ، برای ۳شب اقامت در هتل ۲ ستاره آدینه قیمت اتاق دو تخته مبلغ ۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته مبلغ ۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است. این درحالی است که هتل ۵ ستاره ارم قشم برای همین مدت اقامت مبلغ اتاق ۲ تخته را ۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته را ۶,۷۵۰,۰۰۰ تومان تعیین کرده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین ، یکی از پرطرفدارترین سایتهای فروش انواع تورهای گردشگری خارجی این هفته، برای تور زمینی از تهران به مقصد آنتالیا ویژه هفته اول نوروز ۱۴۰۱ به مدت ۶ شب هتل ۴ ستاره Belkon Club Hotel Antalya برای اتاق ۲ تخته مبلغ ۱۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان و برای اتاق ۱ تخته مبلغ ۱۸,۲۰۰,۰۰۰ تومان را اعلام کرده است این در حالی است که هتل ۵ ستاره Club Sera Antalya برای اتاق ۲ تخته مبلغ ۲۰,۷۰۰,۰۰۰ تومان و برای اتاق ۱ تخته مبلغ ۲۵,۲۰۰,۰۰۰ تومان را تعیین کرده است . یکی از پرطرفدارترین سایتهای فروش انواع تورهای گردشگری خارجی ویژه نوروز ۱۴۰۱؛ برای ۶شب اقامت در هتل ۵ ستاره Kenilworth Beach Resort Goa قیمت اتاق ۲ تخته مبلغ ۳۸,۹۰۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته مبلغ ۴۹,۹۰۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است. نرخ انواع طلا اعم از ۱۸، ۲۴ و ۱۷ عیار در شروع معاملات امروز بازار آزاد تغییراتی را تجربه کرده است.