تورهای تهرانگردی در سبد خانواده‌ها/ گردشگری ارزان برای شهروندان از مأموریت‌های ستاد گردشگریسرپرست ستاد گردشگری شهرداری تهران گفت: گردشگری ارزان برای شهروندان از مأموریت‌های ستاد گردشگری است و توانسته تورهای تهرانگردی را در سبد خانواده ها بگنجاند.

به گزارش ایسنا، نشست رونق اماکن گردشگری  منطقه ۱۲ با حضور سرپرست ستاد گردشگری، مدیر موزه ملک، مدیر گردشگری و بافت تاریخی منطقه ۱۲ و رئیس موزه ملی ایران برگزار شد.

حجت الاسلام رضوان طلب رئیس موزه و کتابخانه ملک در این نشست مواردی در خصوص ایجاد فضای گردشگری به صورت متمرکز در محدوده منطقه ۱۲ با کمک شهرداری تهران برای شهروندان و ایجاد امکانات جدید جهت رونق بازدید و آشنایی علاقمندان به گردشگری از خانه ملک در بازار عنوان کرد.

همچنین در ادامه نشست امیر قاسمی سرپرست ستاد گردشگری شهر تهران با اعلام اینکه گردشگری ارزان برای شهروندان از ماموریت‌های ستاد گردشگری است، گفت: شهرداری در این راستا در چند سال اخیر توانسته با ارائه خدمات، تورهای تهرانگردی را در سبد خانواده ها بگنجاند و از این رو ما  آمادگی خود را جهت هر گونه حمایت و  ایجاد بستر مناسب برای استفاده گردشگران اعلام می کنیم.

وی همچنین در ادامه اظهارکرد: با توجه با اینکه ستاد گردشگری در آینده نزدیک تبدیل به سازمان گردشگری و تفریحات خواهد شد، رسیدگی به امور اوقات فراغت و تفریحات شهروندان از وظایف جدی این سازمان خواهد شد.

بنا براعلام روابط عمومی ستاد گردشگری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران،در پایان از موزه و کتابخانه ملک بازدید به عمل آمد.

انتهای پیاممنبع