تمامی واحدهای اقامتی رسمی و اضطراری مشهد تکمیل شدایسنا/خراسان رضوی رئیس جامعه حرفه‌ای هتلداران خراسان رضوی از تکمیل تمامی واحدهای اقامتی رسمی و اضطراری مشهد خبر داد.

محمود مادرشاهیان در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص وضعیت ظرفیت‌های اقامتی مشهد، اظهار کرد: کل ظرفیت اسکان مشهد در ۳ تا ۴ روز دهه پایانی ماه صفر اعم از هتل‌ها، هتل آپارتمان‌ها، مهمان‌پذیرها و خانه‌های مسافر دارای مجوز رسمی به طور کامل تکمیل شد.

وی افزود: همچنین حدود ۷۰۰ هزار اسکان‌ اضطراری برای این ایام پیش‌بینی شده بود که تمام ظرفیت اسکان‌های اضطراری مشهد نیز تکمیل شد و هیچ مشکل خاصی به وجود نیامد.

رئیس جامعه حرفه‌ای هتلداران خراسان رضوی در پاسخ به این سوال که آیا با کمبود اسکان هم روبرو شدیم یا خیر، خاطرنشان کرد: ورود حجم بالایی از زائران در دهه پایانی صفر پیش‌بینی شده بود، اما کمبود اسکان نداشتیم و مشکلی برای اسکان و اقامت زائران به وجود نیامد.

مادرشاهیان در خصوص بازرسی‎‌های صورت گرفته در این ایام عنوان کرد: توانستیم بیش از ۶۰ تا ۷۰ درصد واحدهای اقامتی رسمی مشهد را به صورت تصادفی بازدید کنیم. ۱۵۰ بازرس برای واحدهای اقامتی رسمی داشتیم که این بازرسان به صورت شبانه‌روزی در خدمت زائران بودند. خوشبختانه به همت تمام مدیران استان و بازرسین توانستیم رضایت‌مندی خوبی از زائران داشته باشیم.

انتهای پیاممنبع