برنامه‌ریزی باغملک برای بهار ۱۴۰۲

محمدعلی‌نژاد بیان کرد: چاپ بروشور، نظارت بر حسن انجام کار در محل‌های اسکان نوروزی، بازدید روزانه از اماکن تفریحی و گردشگری از دیگر مصوبات این نشست بود.

به‌ گزارش ایسنا، محمد محمدعلی‌نژاد اظهار کرد: به‌منظور مدیریت صحیح و برنامه‌ریزی برای استقبال از مهمانان و ایجاد شرایط مناسب برای رفاه هر چه بهتر مردم در تعطیلات پایان سال، اولین جلسه هماهنگی ستاد اجرایی خدمات سفر نوروز ۱۴۰۲ باغملک با حضور فرماندار، شهردار و مدیران دیگر ادارات برگزار شد.

او افزود: مقرر شد که در ایام نوروز نمایشگاهی از ظرفیت‌ها و داشته‌های فرهنگی صنعتگران فعال در باغملک دایر شود و مناطق گردشگرپذیر و اقامتگاه‌های موجود در منطقه نیز به‌ منظور پذیرایی هر چه بهتر شرایط خدمات‌دهی خود را پیش از آغاز تعطیلات بهبود بخشند.

ایسنا/خوزستان سرپرست اداره میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی باغملک با اشاره به برگزاری اولین جلسه ستاد خدمات سفر نوروز ۱۴۰۲ گفت: در این نشست بنا شد در ایام نوروز نمایشگاهی از ظرفیت‌ها و داشته‌های فرهنگی صنعتگران فعال در باغملک دایر شود.

انتهای پیاممنبع

سرپرست اداره میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی باغملک ادامه داد: در این نشست پس از معرفی مسؤولان کمیته‌های ده‌گانه و شرح وظایف این کمیته‌ها، همه ادارات و ارگان‌های خدماتی برای ارایه خدمات‌دهی هر چه بهتر به مسافران نوروزی و کاروان‌های راهیان نور در جریان برنامه‌ها و کارهای محول قرار گرفتند.