بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در مجموعه تاریخی پادگان ۰۷

ایسنا/لرستان مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی لرستان از بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در مجموعه تاریخی پادگان ۰۷ خبر داد.

وی اظهار کرد: با تلاش و پیگیری‌های مستمر دکتر مهرداد ویسکرمی نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی، از شرکت سرمایه‌گذاری فاخر به منظور بهره‌برداری از بناهای تاریخی موجود در پادگان ۰۷، دعوت به عمل آورده شد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی لرستان افزود: در همین راستا بزرگ‌نیا نماینده این شرکت در معیت دکتر ویسکرمی نماینده مردم خرم‌آباد، مهندس فتوحی شهردار خرم‌آباد و سرگرد قربانی نماینده حقوقی لشکر ۸۴ خرم‌آباد از محوطه و بناهای تاریخی پادگان ۰۷  بازدید میدانی داشتند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین از بناهای مرمت شده مجموعه تاریخی باغ گلستان از جمله ساختمان باشگاه افسران، سربازخانه و یگان‌حفاظت بازدید به‌عمل آمد و نماینده سرمایه‌گذار از نزدیک با عملیات مرمتی انجام شده در بناهای تاریخی مجموعه باغ گلستان آشنا شد.

عطا حسن‌پور از حضور شرکت‌ فاخر جهت سرمایه‌گذاری در مجموعه تاریخی پادگان ۰۷ خرم‌آباد به منظور بررسی و استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی و گردشگری موجود خبر داد.  

حسن‌پور در پایان گفت: امیدواریم با پیگیری نمایندگان خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی، رفع موانع موجود مالکیتی و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های فرهنگی و گردشگری در مجموعه تاریخی پادگان ۰۷، بتوانیم قدمی در راستای توسعه استان و شهرستان خرم‌آباد برداریم.

انتهای پیاممنبع