بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در مجموعه تاریخی پادگان ۰۷ایسنا/لرستان مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی لرستان از بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در مجموعه تاریخی پادگان ۰۷ خبر داد.

عطا حسن‌پور از حضور شرکت‌ فاخر جهت سرمایه‌گذاری در مجموعه تاریخی پادگان ۰۷ خرم‌آباد به منظور بررسی و استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی و گردشگری موجود خبر داد.  

وی اظهار کرد: با تلاش و پیگیری‌های مستمر دکتر مهرداد ویسکرمی نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی، از شرکت سرمایه‌گذاری فاخر به منظور بهره‌برداری از بناهای تاریخی موجود در پادگان ۰۷، دعوت به عمل آورده شد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی لرستان افزود: در همین راستا بزرگ‌نیا نماینده این شرکت در معیت دکتر ویسکرمی نماینده مردم خرم‌آباد، مهندس فتوحی شهردار خرم‌آباد و سرگرد قربانی نماینده حقوقی لشکر ۸۴ خرم‌آباد از محوطه و بناهای تاریخی پادگان ۰۷  بازدید میدانی داشتند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین از بناهای مرمت شده مجموعه تاریخی باغ گلستان از جمله ساختمان باشگاه افسران، سربازخانه و یگان‌حفاظت بازدید به‌عمل آمد و نماینده سرمایه‌گذار از نزدیک با عملیات مرمتی انجام شده در بناهای تاریخی مجموعه باغ گلستان آشنا شد.

حسن‌پور در پایان گفت: امیدواریم با پیگیری نمایندگان خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی، رفع موانع موجود مالکیتی و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های فرهنگی و گردشگری در مجموعه تاریخی پادگان ۰۷، بتوانیم قدمی در راستای توسعه استان و شهرستان خرم‌آباد برداریم.

انتهای پیاممنبع