برخورداری وزارت میراث فرهنگی از بیشترین تسهیلات تبصره ۱۸

میر غنی نظری به شرایط بی‌نظیر محور اسالم – خلخال اشاره کرد و گفت: اهالی انتظار دارند تا تونل این مسیر هر چه سریعتر اجرایی و عملیاتی شده تا این محور ارتباطی به مسیر ورود گردشگران از شمال کشور به استان اردبیل محسوب شود.

انتهای پیاممنبع

سید عزت‌الله ضرغامی ۲۳ مرداد در جریان بازدید از زیرساخت‌های گردشگری ازناو در خلخال اظهار کرد: در آینده خلخال به قطب گردشگری کشور تبدیل خواهد شد که لازمه این کار تأمین زیرساخت‌های مورد نیاز است.

در این بازدید نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس نیز ضرورت تکمیل پل معلق خلخال را از مطالبات به حق مردم منطقه عنوان کرد و ادامه داد: ازناو و پروژه‌های گردشگری متعدد در جنوب استان نیازمند پرداخت منابع مناسب برای تدارک زیرساخت‌ها با هدف حضور گردشگران است.

ضرغامی افزود: شمال، جنوب و غرب و شرق استان اردبیل از ظرفیت‌های بی‌نظیر گردشگری، تاریخی و طبیعی برخوردار است و در دولت سیزدهم تلاش بر این است تا با همراهی سرمایه‌گذاران و ایجاد زیرساخت‌ها به تقویت صنعت گردشگری در استان اردبیل کمکی مؤثر شود.

وی تنوع مناطق گردشگری بکر و طبیعی را در خلخال یادآور شد و تصریح کرد: جاده اسالم – خلخال جز مناطق بکر گردشگری است که با احداث تونل در این مسیر به راحتی می‌توان فرصت حضور گردشگران را فراهم کرد.

ایسنا/اردبیل وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: از محل تسهیلات تبصره ۱۸ وزارت میراث فرهنگی بیشترین منابع را جذب کرده است.

وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پرداخت تسهیلات تبصره ۱۸ را به سرمایه‌گذاران بخش گردشگری یادآور شد و گفت: وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری جز اولین وزارتخانه‌هایی است که در جذب این تسهیلات موفق عمل کرده است.