این جزیره تابستانهایی معتدل و خشک دارد

شاید قیمتها کمی گران باشند اما تجربه بینظیر گشت و گذار در این بازارها ارزش پرداخت این هزینه اضافهتر را دارد. در ضمن حتما تجربه سفر با قطار سقف شیشه ای کوهای راکی از بنف به ونکوور را فراموش نکنید. برای گردشگران تابستان بهترین زمان برای رفتن به شهر ونکوور است. شهر کلگری هر سال میزبان فستیوال کلگری استمپید است، فستیوالی که به عنوان بزرگترین نمایش فضای باز در کره زمین شناخته میشود. در زمان حال حاضر، این مرکز هر سال از میلیونها نفر از خوشپوشهای شهر وینیپگ، بازدیدکنندگانی از دیگر نقاط کشور و مسافران تور کانادا میزبانی میکند. ★ با این که مال وست ادمونتون در سال 2004 عنوان بزرگترین مال دنیا را از دست داد، اما این مجتمع تجاری بزرگ همچنان یکی از بایدهای بازدیدها در تور کانادا برای هر کسی است که به صورت جدی به خرید علاقه دارد. اما این تنها فستیوالی نیست که هر سال میلیونها نفر را به خود جذب میکند؛ فستیوال بینالمللی موسیقی جاز مونترال، وینترلود در اوتاوا و جشن نورها در ونکوور برخی دیگر از محبوبترین فستیوالها در این سرزمین هستند. دیدار از شهر ویکتوریا را با استفاده از کروز فری های بزرگ با رزرو از طریق آژانسهای داخل کانادا انجام داده و سفرتان را تکمیل کنید پرواز برگشت از ونکوور به کشورتان می تواند بهترین گزینه باشد.

گروه دیگر توریستها دلایلی از جمله شرکت در نمایشگاهها و کنگره های علمی و تخصصی را دارند و شهرهای تورنتو، ونکوور و مونتریال سالانه میزبان تعداد متعددی از این نوع گردشگران می باشد. استفاده از لیموزین و تور لیدرهای محلی جلوهای ویژه به سفر کانادای شما خواهد داد و سفر شما به بهترین وجه با برنامه ریزی تیم مجرب رهتورز رقم خواهد خورد در ضمن حتما یک ناهار و یا شام در رستورانهای گردون برج سی ان تاور و اسکای لون را در روزهای بازدید از آبشار نیاگارا و شهر تورنتو جز برنامه خود قرار دهید اگر قصد خرید دارید مراکز خرید در خیابان بی و بلور با برندهای گوچی، شنل، ورساچی و نمایندگی ساعت رولکس در مرکز خرید یورکدل مال می تواند گزینه های خوبی برای شما گردشگران عزیز باشد. وقتی در تور کانادا خود، از دروازههای تاریخی آن عبور کردید و در داخل دیوارهای یکی از قدیمیترین شهرهای جهان قرار گرفتید، بیدرنگ حس خواهید کرد که به یک دنیا و زمان دیگر منتقل شدهاید. به ویژگی طبیعت کمنظیر، شهرهای مدرن، مردمانی خونگرم و مهماننواز، فرهنگ جالبتوجه و گوناگون و گزینههای عالی برای خرید و تفریح را هم اضافه کنید و آن وقت میبینید یک مقصد بی چون و چرا برای سفر در پیش رویتان قرار دارد.

تابستانها برای شهر کبک همراه خود زیبایی طبیعت و آفتاب دلچسب در امتداد رودخانه را میآورد. اگر شما از بودن در طبیعت لذت میبرید، مطمئن باشید عاشق این سفر خواهید شد. به لطف هوای گرم، مسافران در این فصل میتوانند از موجسواری و دیگر فعالیتهای مفرح ساحلی لذت ببرند. گردشگران در همان برخوردهای اولشان با مردم این سرزمین به سرعت متوجه میشوند کاناداییها در همه حال آماده کمک و فوقالعاده مهماننواز و خوشرو هستند. از آنجایی که اواسط ماه می یا اردیبهشت آب هوای معتدل و مناسب است و هنوز فصل تعطیلی مدارس شروع نشده است شما می توانید با رزرو زودهنگام بلیط هواپیمای خود اولین قدم در صرفه جویی را بردارید. این جزیره تابستانهایی معتدل و خشک دارد. البته گرمای هوا مترادف با حضور جمعیت عظیمی از گردشگران داخلی و خارجی نیز هست؛ مردمی که از نقاط مختلف به اینجا میآیند تا بیشترین لذت را از جاذبههای این جزیره زیبا و دوستداشتنی ببرند.

با این وجود تعداد زیادی هتل ارزان قیمت در دسترس هستند که میتوانند به شما کمک کنند هزینه سفر خود را تا حد ممکن پایین نگه دارید. مانند بیشتر شهرهای استان اونتاریو، بهترین زمانها برای رفتن به شهر مرزی نیاگارا فالز، ماههای گرم تابستانی (از می تا سپتامبر) هستند. تورنتو بزرگترین شهر و بزرگترین مرکز اقتصادی این کشور محسوب می شود جمعیت تورنتو بزرگ بیش از 7 میلیون نفر بوده و شهر اصلی ایرانیان در کانادا محسوب می شود این شهر دارای دانشگاهی معتبر بوده که مهمترین آنها دانشگاه تورنتو با رتبه 26 جهانی از معروفترین آنهاست، هر سال تورنتو پذیرای چند صد هزار دانشجویان بین المللی بوده و یکی از بهترین شهرهای دنیا برای جوانان محسوب می شود. تابستانها را میتوان بهترین زمان برای سفر به این کشور پهناور و دوستداشتنی دانست. اگر بودجه سفر شما برای دیدین این کشور پهناور محدود است نگران نباشید شما هم میتوانید با بودجه محدود خود سفری پر هیجان و ارزان را به کانادا برنامه ریزی کنید. شهر کبک برخی از قدیمیترین بخشهای این کشور را در خود جای داده است؛ این یعنی شما در تور کانادا خود میتوانید تاریخ و حال و هوای شهرهای اروپایی را مجله خبری kojaseir پیدا کنید. روز بعد از تور شهر مونترال پیشنهاد میکنیم تور کبک سیتی قدیمی ترین شهر کشور را با استفاده از تورهای یکروزه کانادا ازطریق آژانسهای محلی تهیه و از دیدن زیبا ترین شهر در این سفر لذت ببرید.