افزایش ۲۰ درصدی سفرها به مشهد/ پیش‌بینی ترافیک پرحجم در محورهای تفرجگاهی

رئیس پلیس‌راه خراسان رضوی بیان کرد: ما مخالف سفر مردم نیستیم و تنها روی رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی تاکید داریم تا اتفاق ناگواری برای هموطنانمان رخ ندهد و سلامت از سفر خود بازگردند.

ایسنا/خراسان رضوی رئیس پلیس‌راه خراسان رضوی از افزایش سفرها به استان و احتمال وقوع ترافیک‌های سنگین و نیمه‌سنگین در محورهای تفرجگاهی اطراف مشهد خبر داد.

رئیس پلیس‌راه خراسان رضوی خاطرنشان کرد: حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد سفرها به مشهد نسبت به روزهای گذشته افزایش داشته است.

سرهنگ حسین میش‌مست در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص وضعیت محورهای خراسان رضوی پس از تعطیلی روزهای پایانی هفته جاری اظهار کرد: در پی تعطیلی ادارات از عصر روز سه شنبه ۱۰ مرداد حجم سفر و تردد در محورهای استان به خصوص محورهای شمالی خراسان رضوی افزایشی شد و شاهد ترافیک سنگین و نیمه‌سنگینی در این محورها بودیم.

وی در خصوص پیش‌بینی وضعیت ترافیکی محورهای تفرجگاهی خراسان رضوی در تعطیلات پایان هفته گفت: از عصر روز گذشته، همشهریان مشهدی سفرهای خود را به مناطق تفرجگاهی در محورهای کلات، درگز و شهرستان‌ نیشابور آغاز کرده‌اند که  ترافیک سنگین و نیمه‌سنگینی برای محورهای تفرجگاهی استان پیش‌بینی می‌شود.

میش‌مست تصریح کرد: نیروهای پلیس‌راه نیز با آمادگی کامل در محورهای استان در تلاشند تا به زائران و مجاوران امام رضا(ع) خدمات ارائه دهند.

انتهای پیاممنبع

وی افزود: مطابق گزارشات رسیده پلاک‌های غیربومی خراسان رضوی نیز سفرشان را از امروز به مشهد آغاز کرده‌اند. چند روز تعطیلی در پیش داریم و مردم سعی دارند تعطیلات خود را در سفر بگذرانند.