افزایش تخصیص اعتبار برای توسعه گردشگری در لرستان

وی تصریح کرد: لرستان دارای ظرفیت‌های گردشگری بسیار زیبا و متنوعی است که در این نمایشگاه بخش قابل‌توجهی از آن با جانمایی آثار تاریخی فرهنگی و جاذبه‌های طبیعی در نظر گرفته شده و سرمایه‌گذارانی که به این نمایشگاه مراجعه می‌کنند می‌توانند از این فرصت‌ها مطلع شوند.

تجری اظهار کرد: یکی از اولویت‌های ما در حوزه گردشگری توسعه زیرساخت‌ها در استان‌های مستعد صنعت گردشگری است، البته یک بخش دیگر از توسعه زیرساخت‌ها وظیفه دستگاه اجرایی بوده که باید دستگاه‌های مرتبط پای‌کار بیایند و هر چه استان‌ها از محل منابع استانی اعتبارات بیشتری در حوزه زیرساخت‌های گردشگری داشته باشند، قطعاً ما هم از محل اعتبارات ملی تلاش بیشتری خواهیم کرد.

احمد تجری ۱۹ بهمن‌ماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: نمایشگاه بین‌المللی گردشگری یکی از رویدادهای مهم به‌منظور معرفی ظرفیت‌های فرهنگی، گردشگری و آژانس‌های مسافرتی سایر استان‌ها بوده و طی بازدیدی که از نمایشگاه لرستان داشتیم، می‌توان گفت که لرستان رویکرد متفاوتی داشته و به نحو احسن جاذبه‌های متنوع گردشگری لرستان معرفی شده است.

ایسنا/لرستان مدیرکل زیرساخت و مناطق نمونه گردشگری کشور از افزایش ۳۰۰ درصدی تخصیص اعتبارات عمرانی در زمینه توسعه گردشگری در سطح کشور خبر داد.

انتهای پیاممنبع

مدیرکل زیرساخت و مناطق نمونه گردشگری کشور خاطرنشان کرد: پس از معرفی ظرفیت‌های گردشگری تلاش برای توسعه زیرساخت‌های آن حائز اهمیت است که تخصیص منابع زیرساخت توسط بخش خصوصی و تأسیسات گردشگری را شامل می‌شود.