اتحاد و انسجام لازمه امنیت/ دشمنان در دشمنی با جمهوری اسلامی یکپارچه شدند


ایسنا/گلستان معاون سازمان اجتماعی وزارت کشور گفت: پایه توسعه کشور امنیت است و برای امنیت نیازمند اتحاد و انسجام هستیم.

شیخ‌زاده شامگاه شنبه ۲۱ آبان در شب پایانی جشنواره بین‌المللی اقوام ایران زمین اظهار کرد: وحدت و انسجام پایه اولیه آبادانی کشور است و امروز ما بیش از گذشته نیازمند وحدت و انسجام هستیم.

وی با بیان اینکه امروز دشمنی، دشمنان بیشتر شده و در دشمنی با جمهوری اسلامی به یکپارچگی رسیدند، تاکید کرد: در این شرایط ما باید اتحاد و یکپارچگی خود را افزایش دهیم.

اتحاد و انسجام لازمه امنیت/ دشمنان در دشمنی با جمهوری اسلامی یکپارچه شدند

معاون سازمان اجتماعی وزارت کشور متذکر شد: امروز مشت‌های گره کرده ما دفاع همه‌جانبه از کشور است لذا پایه توسعه کشور امنیت است و برای امنیت نیازمند اتحاد و انسجام هستیم.

استاندار گلستان نیز در این مراسم اظهار کرد: در پانزدهمین جشنواره اقوام ایران‌زمین شاهد کارها و هنرهای فاخر و ماندگار در هر سه حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بودیم.

علی‌محمد زنگانه ادامه داد: استان گلستان رنگین‌کمان اقوام است و الگوی مبتنی بر وحدت و انسجام در بین همه اقوام وجود دارد.

اتحاد و انسجام لازمه امنیت/ دشمنان در دشمنی با جمهوری اسلامی یکپارچه شدند

وی با اشاره به اینکه باید بهترین خدمات را به مردم گلستان ارائه کنیم، تصریح کرد: در حال حاضر سرانه تولید گلستان نصف میانگین کشوری است و این زیبنده گلستان نیست، براساس برنامه‌ریزی انجام‌شده تا افق ۱۴۰۴ سرانه تولید گلستان به میانگین کشوری می‌رسد.

استاندار گلستان گفت: شعار ما “دست در دست هم دهیم به مهر گلستان خویش را کنیم آباد” است تا راه گلستان در مسیر آبادانی و پیشرفت هموار شود، برنامه‌های روستامحور یکی از اولویت‌های ما است همانطور که این مهم در جشنواره اقوام ایران‌زمین نیز پررنگ‌تر است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان نیز در این مراسم اظهار کرد: در برگزاری پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگ و اقتصاد اقوام ایران زمین اولویت نخست ما ایجاد نشاط اجتماعی بود که این مهم با استقبال و حضور پرشور هموطنان فرهنگ دوست محقق شد.

اتحاد و انسجام لازمه امنیت/ دشمنان در دشمنی با جمهوری اسلامی یکپارچه شدند

محمدجواد ساوری با بیان اینکه از رویدادهای بزرگ فرهنگی استان گلستان در جهت معرفی و تسهیل روند احیا و ثبت جهانی دیوار بزرگ گرگان استفاده خواهیم کرد، بیان کرد: پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگ و اقتصاد اقوام ایران زمین با میزبانی اقوام ایرانی و استقبال هموطنان، تجلی وحدت مردم شریف ایران اسلامی بود.

به گزارش ایسنا، پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگ و اقتصاد اقوام ایران‌زمین که از ۱۷ آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی گلستان آغاز به کار کرد شامگاه (شنبه ۲۱ آبان) به کار خود پایان داد.

انتهای پیاممنبع