اتحاد و انسجام لازمه امنیت/ دشمنان در دشمنی با جمهوری اسلامی یکپارچه شدند

محمدجواد ساوری با بیان اینکه از رویدادهای بزرگ فرهنگی استان گلستان در جهت معرفی و تسهیل روند احیا و ثبت جهانی دیوار بزرگ گرگان استفاده خواهیم کرد، بیان کرد: پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگ و اقتصاد اقوام ایران زمین با میزبانی اقوام ایرانی و استقبال هموطنان، تجلی وحدت مردم شریف ایران اسلامی بود.

وی با اشاره به اینکه باید بهترین خدمات را به مردم گلستان ارائه کنیم، تصریح کرد: در حال حاضر سرانه تولید گلستان نصف میانگین کشوری است و این زیبنده گلستان نیست، براساس برنامه‌ریزی انجام‌شده تا افق ۱۴۰۴ سرانه تولید گلستان به میانگین کشوری می‌رسد.

استاندار گلستان گفت: شعار ما “دست در دست هم دهیم به مهر گلستان خویش را کنیم آباد” است تا راه گلستان در مسیر آبادانی و پیشرفت هموار شود، برنامه‌های روستامحور یکی از اولویت‌های ما است همانطور که این مهم در جشنواره اقوام ایران‌زمین نیز پررنگ‌تر است.

اتحاد و انسجام لازمه امنیت/ دشمنان در دشمنی با جمهوری اسلامی یکپارچه شدند

انتهای پیاممنبع

ایسنا/گلستان معاون سازمان اجتماعی وزارت کشور گفت: پایه توسعه کشور امنیت است و برای امنیت نیازمند اتحاد و انسجام هستیم.

اتحاد و انسجام لازمه امنیت/ دشمنان در دشمنی با جمهوری اسلامی یکپارچه شدند

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان نیز در این مراسم اظهار کرد: در برگزاری پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگ و اقتصاد اقوام ایران زمین اولویت نخست ما ایجاد نشاط اجتماعی بود که این مهم با استقبال و حضور پرشور هموطنان فرهنگ دوست محقق شد.

استاندار گلستان نیز در این مراسم اظهار کرد: در پانزدهمین جشنواره اقوام ایران‌زمین شاهد کارها و هنرهای فاخر و ماندگار در هر سه حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بودیم.

به گزارش ایسنا، پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگ و اقتصاد اقوام ایران‌زمین که از ۱۷ آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی گلستان آغاز به کار کرد شامگاه (شنبه ۲۱ آبان) به کار خود پایان داد.

شیخ‌زاده شامگاه شنبه ۲۱ آبان در شب پایانی جشنواره بین‌المللی اقوام ایران زمین اظهار کرد: وحدت و انسجام پایه اولیه آبادانی کشور است و امروز ما بیش از گذشته نیازمند وحدت و انسجام هستیم.

معاون سازمان اجتماعی وزارت کشور متذکر شد: امروز مشت‌های گره کرده ما دفاع همه‌جانبه از کشور است لذا پایه توسعه کشور امنیت است و برای امنیت نیازمند اتحاد و انسجام هستیم.

علی‌محمد زنگانه ادامه داد: استان گلستان رنگین‌کمان اقوام است و الگوی مبتنی بر وحدت و انسجام در بین همه اقوام وجود دارد.

اتحاد و انسجام لازمه امنیت/ دشمنان در دشمنی با جمهوری اسلامی یکپارچه شدند

وی با بیان اینکه امروز دشمنی، دشمنان بیشتر شده و در دشمنی با جمهوری اسلامی به یکپارچگی رسیدند، تاکید کرد: در این شرایط ما باید اتحاد و یکپارچگی خود را افزایش دهیم.